Dla Organizatorów wydarzeń – dodaj informację o wydarzeniu do naszej bazy

  Opublikujemy informację o organizowanym przez Ciebie wydarzeniu

  Jeżeli szukasz miejsca, w którym chciałbyś(-abyś) dodać informację o organizowanym wydarzeniu, świetnie trafiłeś(-aś). Dodaj wydarzenie do naszej bazy, a my je udostępnimy, uwzględniając informacje, które wskażesz w formularzu zgłoszenia wydarzenia.

  Dodamy Twoje wydarzenie do bazy – nie pobierając za to żadnych opłat

  Kolejna znakomita informacja jest taka, że wydarzenie dodamy, nie pobierając za to opłat. Każdy wpis podlega moderacji.

  Informację o wydarzeniu możesz dodać w kilku kategoriach

  Umożliwiamy dodanie informacji o wydarzeniu w różnych kategoriach. Nasz serwis to znakomite miejsce do opublikowania ogłoszenia o: szkoleniu, konferencji naukowej lub branżowej, wystawie, koncercie, wydarzeniu kulinarnym czy motoryzacyjnym i wielu innych.

  Poinformujemy, ile czasu pozostało do rozpoczęcia Twojego wydarzenia

  Ogłoszenie o Twoim wydarzeniu do czasu jego rozpoczęcia będzie prezentowane w sekcji ‘wydarzenia nadchodzące’. W dniu (lub dniach) jego realizacji otrzyma status ‘w trakcie’. A po zakończeniu wydarzenia (np. szkolenia czy konferencji) nadamy mu etykietę ‘zakończone’, a następnie zostanie przeniesione do archiwum, gdzie będzie prezentowane do momentu usunięcia go przez moderatora lub na życzenie – organizatora wydarzenia. Taka prezentacja wydarzenia jest efektywna nie tylko z punktu widzenia informacji o wydarzeniu w czasie przyszłym (poinformowanie potencjalnych zainteresowanych o wydarzeniu), ale również informowania retrospektywnego. Ktoś może trafić na Twoje aktualne wydarzenie, przeglądając ogłoszenie archiwalne. Poza tym wzmianka w naszym serwisie o wydarzeniu archiwalnym to też informacja dla osób rozważających udział w Twoim wydarzeniu w zakresie Twojej aktywności w organizowaniu wydarzeń. W efekcie prezentacja wydarzenia w części archiwalnej może zwiększyć zaufanie uczestników wydarzenia do jego organizatora.

  Zadbamy o nowoczesny wygląd informacji o organizowanym przez Ciebie wydarzeniu

  Twoje ogłoszenie o wydarzeniu (opublikowana informacja) będzie posiadało piękny layout. Możesz w formularzu zgłoszenia wydarzenia uwzględnić również zdjęcie. Po prawej stronie ogłoszenia o Twoim evencie znajdzie się slider odliczający czas, który pozostał do rozpoczęcia wydarzenia, data rozpoczęcia i zakończenia Twojego eventu, informacja o tym, czy wydarzenia ma charakter cykliczny, status wydarzenia (nadchodzące, w trakcie, zakończone), lokalizacja, kategoria, adres, cena. Część zasadnicza informacji o wydarzeniu to opis, który dodasz do naszej bazy, zgłaszając je za pośrednictwem formularza zgłoszenia wydarzenia.

  W miniaturce zdjęcia wydarzenia, w sekcji ‘wydarzenia nadchodzące’, obok statusu wydarzenia pojawi się także informacja o koszcie udziału w wydarzeniu. Wzmianka o cenie zostanie zaprezentowana również na stronie wydarzenia w tabeli zawierającej szczegóły eventu.

  Odeślemy do Twojej witryny osoby zainteresowane organizowanym przez Ciebie wydarzeniem.

  W końcowej części opisu wydarzenia zamieścimy odnośnik prowadzący do strony internetowej Twojego eventu (firmowej lub w mediach społecznościowych).

  Źródło zdjęć: pixabay.com

  Wyszukaj wydarzenie